درباره انیمیشن Spirit Untamed

دانلود انیمیشن  Spirit Untamed با ترجمه زیرنویس

دنیای انیمیشن ها نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان هم جذاب است. بارها در کنار کودکانمان به تماشای آنلاین فیلم هایی از این دست می نشینیم. این بار هم با دانلود سریال  Spirit Untamed می توانید لحظاتی جذاب را در کنار عزیزان خود داشته باشید. روح رام نشده با داستان جذاب و کودکانه خود، مخاطبان زیادی را از همان ابتدای انتشار به خود اختصاص داده است. ببینیم این بار لاکی پرسکات چه داستانی در آستین دارد و چطور می خواهد مخاطبان خود را سرگرم کند. 

 

عوامل و دست اندرکاران سریال  Spirit Untamed 2021

چند ماه پیش دریم ورکس و یونیورسال تریلرهای رسمی از انیمیشن جذاب روح رام نشده را منتشر کردند. آن ها با همین تریلر توانستند جذابیت داستان خود تا حد زیادی نشان دهند. بدین صورت مخاطبان زیادی منتظر ماندند تا سریع تر به تماشای آنلاین  Spirit Untamed بپردازند. 

بازیگرانی که به عنوان صدا پیشه در انیمیشن روح رام نشده ایفای نقش می کنند، شامل ایزابلا مونر در نقش لاکی پرسکات، جولیان مور در نقش کورا پرسکات (عمه لاکی)، جیک جیلنهال در نقش جیم پرسکات (پدر لاکی)، مارسای مارتین، والتون گاگینز، مکینا گریس، آندره بروگر و ایزا گونزالس هستند. 

این انیمیشن از   Spirit Riding Free اقتباس گرفته شده است. دریم روکس روح رام نشده را برای نتفلیکس تولید کرد.

تعداد قسمت ها: 68 قسمت و 10 فصل 

ژانر: ماجراجویی و انیمیشن

محصول: آمریکا

ساخته شده توسط: دریم ورکس و یونیورسال

سال انتشار: 2021

 

بررسی داستان سریال Spirit Untamed 2021

داستان سریال لاکی پرسکات را به نمایش می گذارد که پس از طی مسیری به شهری جدید وارد می شود. او می خواهد دوستان جدیدی پیدا کند. در این بین با یک اسب سرکش به نام روحیه دوست می شود که از نژاد موستانگ است. این اسب تاکنون نتوانسته است با هیچ کس ارتباط خوبی داشته باشد و یک اسب رام نشده است. سریال Spirit Untamed ارتباط بین لاکی و دوست جدیدش را به نمایش می گذارد که چالش های زیادی با هم خواهند داشت و همین چالش ها جذابیتی بی نظیر به داستان می دهد. 

 

دانلود سریال Spirit Untamed با ترجمه زیرنویس

نمایش آنلاین انیمیشن Spirit Untamed با ترجمه زیرنویس برای کسانی که دوستدار انیمیشن های جذاب و پرطرفدار در دنیا هستند، لذت بخش است. دانلود سریال Spirit Untamed با ترجمه زیرنویس با کیفیت های مختلفی آماده شده است تا بتوانید با توجه به نیاز خود آن را مورد استفاده قرار دهید. 

کسانی که طرفدار انیمیش هایی با ژانر ماجراجویی هستند، می توانند ساعاتی از وقت خود را با لذت این انیمیشن جذاب را دنبال کنند. دانلود سریال Spirit Untamed این فرصت را فراهم می کند تا لحظات خوشی را در روز تعطیل یا اوقات فراغت خود داشته باشید.

موارد مشابه

رای به انیمیشن

روح رام نشده

ثبت

شما نمیتوانید با اشتراک رایگان این انیمیشن را تماشا کنید.

برای تماشا می بایست اشتراک تهیه نمایید.

خرید اشتراک
اشتراک رایگان ایرانسلی ها در پیشتازمووی

اشتراک رایگان برای ایرانسلی‌ها

شما دیگر نیازی به خرید اشتراک پیشتازمووی ندارید اما در هنگام تماشای فیلم‌ها، هزینه حجم مصرفی اینترنت شما به صورت کامل محاسبه می‌شود، درصورتی که اشتراک پیشتازمووی داشته باشید حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه خواهد شد.

متوجه شدم